Thermostaatkraan bad GROHE

Het Rayonnetwerk

Vind hier eenvoudig je GROHE accountmanager

Doe het zelf

Accountmanagers Doe het zelf

Jørgen Broers
Jørgen Broers

Telefoonnummer: 06 - 82301521
E-mailadres: jorgen.broers@lixil.com

Liesbeth Nijssen
Liesbeth Nijssen

Telefoonnummer: 06 - 25309587
E-mailadres: liesbeth.nijssen@lixil.com

E-commerce

Accountmanager E-commerce

Rick van Hoorn
Rick van Hoorn

Telefoonnummer: 06 - 46988878
E-mailadres: rick.vanhoorn@lixil.com

Installatiebedrijven (< 25 medewerkers)

Accountmanagers kleine installatiebedrijven

Mark Oosthoek
Mark Oosthoek

Telefoonnummer: 06 - 11595895
E-mailadres: mark.oosthoek@lixil.com

Jeroen van Dillen
Jeroen van Dillen

Telefoonnummer: 06 - 18501896
E-mailadres: jeroen.vandillen@lixil.com

Projecten: Utiliteit, woningbouw, architecten & designers

Accountmanagers grote installatiebedrijven

Björn Smit
Björn Smit

Telefoonnummer: 06 - 31744261
E-mailadres: bjoern.smit@lixil.com

Ruben Verboon
Ruben Verboon

Telefoonnummer: 06 - 51533121
E-mailadres: ruben.verboon@lixil.com

Peter van Leeuwen
Peter van Leeuwen

Telefoonnummer: 06 - 51050953
E-mailadres: peter.vanleeuwen@lixil.com

Rick oude Booijink
Rick oude Booijink

Telefoonnummer: 06 - 51401892
E-mailadres: rick.oudeBooijink@lixil.com

Robin Wessels

Telefoonnummer: 06 - 11197223
E-mailadres: robin.wessels@lixil.com

Sjoerd van Boxtel
Sjoerd van Boxtel

Telefoonnummer: 06 - 11196832
E-mailadres: sjoerd.vanboxtel@lixil.com

Robbert Jan Paymans
Robbert Jan Paymans

Telefoonnummer: 06 - 51106353
E-mailadres: robbertjan.paymans@lixil.com

Retail badkamer

Accountmanagers Retail Badkamer

John Dollekens
John Dollekens

E-mailadres: john.dollekens@lixil.com

Mirjam van der Kaaij
Mirjam van der Kaaij

E-mailadres: mirjam.vanderkaaij@lixil.com

Frank Boelens
Frank Boelens

E-mailadres: frank.boelens@lixil.com

René den Dulk
René den Dulk

E-mailadres: rene.dendulk@lixil.com

Jos Maatje
Jos Maatje

E-mailadres: jos.maatje@lixil.com

Retail keuken

Accountmanagers Retail Keuken

Mitch Vermeij
Mitch Vermeij

Telefoonnummer: 06 - 15488722
E-mailadres: mitch.vermeij@lixil.com